O nas

Centrum Doskonalenia Zawodowego Kadr Medycznych (CDZKM) jest oficjalnym ośrodkiem treningowym Amerykańskiego Towarzystwa Kardiologicznego (American Heart Association) w Polsce.

Głównym celem działalności CDZKM S.C. jest szkolenie osób, które tworzą oraz współpracują z systemem ratownictwa medycznego w Polsce - lekarzy, ratowników medycznych, pielęgniarek, dyspozytorów medycznych, policjantów, strażaków itp. Prowadzimy również szkolenia z zakresu podstawowych zabiegów ratujących życie oraz pierwszej pomocy dla osób nie związanych z medycyną, a stanowiących zarazem pierwsze, jakże ważne ogniwo w łańcuchu ratowania ludzkiego życia.

Instruktorzy:

Nasi instruktorzy to lekarze oraz ratownicy medyczni posiadający międzynarodowe uprawnienia instruktorskie oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe w zespołach ratownictwa medycznego, lotniczych zespołach ratownictwa medycznego, szpitalnych oddziałach ratunkowych i oddziałach intensywnej terapii.

Ich wiedza i doświadczenie stanowi klucz do fachowego i skutecznego podejścia przy przekazywaniu wiedzy i umiejętności w trakcie zajęć.

Kwalifikacje i doświadczenie:

Centrum Doskonalenia Zawodowego Kadr Medycznych S.C. posiada akredytację Okręgowej Izby Lekarskiej w Szczecinie w zakresie realizowania kursów ACLS - Advanced Cardiovascular Life Support oraz PALS - Pediatric Advanced Life Support. Wszystkie kursy organizowane przez CDZKM s.c. prowadzone są zgodnie z najnowszymi wytycznymi AHA 2010

Z naszej oferty dotychczas skorzystało 4392 osoby w tym 2637 osób uczestniczących w kursach w ramach doskonalenia zawodowego kadr medycznych oraz 1755 osób uczestniczących w kursach BLS FA i kursie z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy.

Mamy zaszczyt współpracować ze szpitalami i stacjami pogotowia ratunkowego w całej Polsce organizując kursy i szkolenia dla lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, dyspozytorów medycznych oraz wielu firm i osób prywatnych. Szkolenia prowadzimy z wykorzystaniem własnej bazy dydaktycznyj, jak również w formie niestacjonarnej w miejscu wskazanym przez klienta.

Jesteśmy dumni ze współpracy z:

 • Amerykańskim Towarzystwem Kardiologicznym - American Heart Association
 • Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego w Warszawie
 • Zakładem Medycyny Ratunkowej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
 • Pomorskim Uniwersytetem Medycznym
 • Wojewódzką Stacją Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie
 • Wojewódzką Stacją Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Białej Podlaskiej
 • Wojewódzką Stacją Pogotowia Ratunkowego w Poznaniu
 • Wojewódzką Stacją Pogotowia Ratunkowego w Gdańsku
 • NZOZ Pogotowie Żarskie
 • Wielospecjalistycznym Szpitalem SPZOZ w Nowej Soli
 • Samodzielnym Publicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej "Medicam" w Gryficach
 • Nowym Szpitalem w Świebodzinie

i wieloma innymi jednostkami, które CDZKM s.c. zaufały i powierzyły prowadzenie doskonalenia zawodowego swoich pracowników.

Dziękujemy za okazane zaufanie! Dołożymy wszelkich starań, aby wciąż poprawiać jakość oferowanych przez nas usług.